تبلیغات

گروهها
كامپيـوتر [10770]
آموزشي [3708]
املاک [1566]
وسايل نقليه [1540]
لوازم [6063]
خدماتي [13518]
بازار كار [1974]
ارتباطي [1375]
صنعتي [8920]
فرهنگي [160]
شخصي [82]تعرفه آگهی های ویژه
تعرفه آگهي ويژه

راهنماي ثبت آگهي
روشهاي پرداخت آگهي هاي ويژه


لينكهاي مرتبط با جستجو
  سايت اطلاع رساني آگهي ها و
  کانکس سازي صدف کانتين
  فروش ويژه 91 : شال و پانچو و
  نرم افزار ARCINFO WORKSTATION
  نرم افزار 3d cad
  خريد عينک آفتابي تروکالر Tru
  www.ahan20.com
  لباس کار يکبار مصرف
  خوراک دام وطيور
  آموزش سخت افزار
  مانکن زنانه
  کرکره برقي
  کامپوزيت
  فريم لس
  شيشه هاي ساختماني
  شيشه دو جداره
  درب برقي
  پلمپ بشکه – پلمپ درپوش
  لوله
  دستگاه پرس ضايعات 09121753248
  عرضه و نصب باسكول هاي نيسان
  خلاقيت و نوآوري در توليد
  فروش و نصب انواع باسكول كفه
  دستاورد هاي نوين جهاني در
  شيرآلات کيتز ژاپن اصل و
  اتصالات
  سايبان کولر بهمن
  فروش انواع آپاراتهاي قديمي
  فروش لوسترو چراغ
  فروش و نصب باسكول هاي جادهمرکز پرستاري مبين - خدمات مراقبتي در منزل

شرح آگهی:(قبل از انجام هر معامله ای بیشتر دقت نمائید)
مرکز پرستاري مبين - خدمات مراقبتي در منزل
مرکز خدمات مراقبتي و پرستار در منزل مبين

مقابله با ريزش مو در سنين پايين - پرستار کودک - پرستار سالمند - پرستار بيمار در منزل را بررسي مي کنيم.

ريزش مو در سنين جواني به عوامل مختلفي وابسته است. از جمله مي توانيم به استرس و تغذيه نامناسب اشاره کنيم. کمبود ويتامين ها و املاح معدني مورد نياز براي بدن نيز در کم پشت شدن موها و عقب رفتن خط رويش آنها تاثيرات مهمي ميگذارد.

پژوهش‌هاي جديد نشان مي‌دهد چيني‌ها در دهه‌ي بيست زندگي‌شان در حال کچل شدن هستند و اين خيلي زودتر از نسل قبل‌شان است.

آيا متوجه شده‌ايد که جوانها امروزه مو هاي‌شان را زود از دست مي‌دهند؟ پژوهش‌هاي جديد دريافته چيني‌ها در دهه‌ي بيست زندگي‌شان در حال کچل شدن هستند و اين خيلي زودتر از نسل قبل‌شان است. اين آمار از طريق بررسي‌هاي انجام شده روي ۴۰۰۰ دانشجوي دانشگاه پکن به دست آمد اما محققان مي‌گويند ۶۰ درصد از اين افراد جوان گزارش کردند که در حال از دست دادن حجم قابل توجهي از موهاي‌شان هستند.


nursing-services-cancer-care-at-home
البته ۲۵ درصد از اين افراد گفتند که خودشان اين موضوع را نمي دانستند تا زماني که اطرافيان و دوستان به کم شدن موهاي آنها اشاره کردند، ۴۰ درصد نيز گفتند که نسبت به عقب رفتن خط رويش موهاي‌شان نسبتا آگاه بوده‌اند. همچنين پژوهشگران اعلام کردند که دانشجويان رشته‌هاي رياضي و مهندسي خودروهاي موتوري کمترين ريزش مو را گزارش کردند.

جوان‌ها و ريزش مو :

به طور کلي انتظار داريم ريزش مو پديده‌ي خاص سنين بالاتر باشد اما آمار در ايالات متحده آمريکا نشان مي‌دهد که تعداد زيادي از جوان‌ترها در حال از دست دادن موهاي خود هستند. اين روزها هم زنان و هم مردان ۱۸ ساله براي برطرف کردن مشکل ريزش مو هاي خود به پزشک متخصص مراجعه مي‌کنند و نگران کم پشت شدن و عقب رفتن خط رويش موهاي خود هستند.

تغييرات هورموني، بيماريهاي خود ايمني، اختلالات تيروئيدي و استرس از شايع‌ترين علل ريزش مو در مردان و زنان جوان است. البته تغذيه نيز تاثير چشمگيري بر سلامت موها دارد. رواج رژيم‌هاي گياهخواري نيز مي‌تواند توجيه کننده‌ي ريزش مو در ميان جوانان باشد. تحقيقي که در سال گذشته انجام شد نشاندهنده‌ي اين است که کاهش شديد مصرف پروتئين و کمبود روي، ويتامين D و ساير مواد مغذي مي‌تواند تاثير منفي بر رشد مو داشته باشد.

استرس تا چه اندازه در ريزش مو دخيل است؟

استرس مي‌تواند چرخه‌ي رشد مو را تحت تاثير قرار دهد. معمولا موها رشد مي‌کنند، سپس رشدشان متوقف شده و در نهايت مي‌ريزند. اين مراحل آناژن، کاتاژن، تلوژن و اکسوژن نام دارند.

آناژن (مرحله‌ي رشد) پوست سر انسان ۲ تا ۶ سال طول مي‌کشد. بعد از مرحله‌ي رشد، مو وارد مرحله‌ي کوتاه مدت کاتاژن (چند روز) شده و فوليکول‌ مو تا حدودي کوچک مي‌شود. سپس مو وارد مرحله‌ي تلوژن مي‌شود و ثابت باقي مي‌ماند. در نهايت هم مو وارد مرحله‌ي اکسوژن شده و طي اين مرحله مي‌ريزد. اين پروسه‌اي مداوم بوده و طبيعي است که يک فرد معمولي هر روز ۵۰ تا ۱۰۰ تار موي خود را از دست بدهد. به گفته‌ي پزشکان و کارشناسان استرس عامل قابل توجهي در ريزش موي جوان‌هاست.

استرس مي‌تواند پروسه‌ي رشد مو را مختل کرده و خيلي پيش از موعد آن را از مرحله‌ي رشد خارج کند. اين اتفاق باعث مي‌شود مقدار زيادي از موها بريزند. ريزش موي ناشي از استرس روي موش‌ها آزمايش شد. موش‌ها در معرض صداي بلند قرار گرفتند و استرس توانسته بود موهاي اين موش‌ها زودتر وارد مرحله‌ي کاتاژن بکند.

مطالعه‌ي ديگري نيز روي ميمون‌ها صورت گرفت و نتيجه اين که احتمال ريزش مو در آنها با افزايش سطح کورتيزول ارتباط مستقيم داشت. همچنين پژوهش‌ها نشان مي‌دهد که سن و استرس نيز با هم مرتبطند. جوان‌ها مي‌گويند که در زمان استرس، احساس تنهايي و انزوا مي‌کنند در حاليکه داشتن چهار يا پنج دوست صميمي که با آنها راحت باشند و دغدغه‌هاي ذهني‌‌شان را پيش آنها مطرح کنند مي‌تواند استرس‌شان را کاهش بدهد.

محققان دريافتند نسل X (افرادي که بعد از جنگ جهاني دوم به دنيا آمدند) و نسل جوان نسبت به نسل‌هاي قديمي‌تر بيشتر استرس دارند و به نظر مي‌رسد در غلبه بر اين استرس‌ها نيز ، چندان موفق نيستند. البته به گفته‌ي کارشناسان عادادت آرايش و بهداشت مو نيز مي‌تواند منجر به ريزش مو شود.

استفاده‌ي زياد از رنگ مو و سشوار کشيدن‌هاي مکرر مي‌تواند آسيب جدي به مو بزند. وزن و فشار ناشي از اکستنشن مو نيز مي‌تواند فوليکول‌هاي مو را ضعيف کرده و موجب ريزش موي بيشتر شود.

جوان‌تر ها نسبت به ريزش موهاي‌شان آگاهتر و حساس‌ترند :

بواسطه‌ي رسانه‌ها و … توجه و حساسيت‌هاي زيادي روي ظاهر افراد ايجاد شده و اين هم عامل ديگري است که جوانها را نسبت به تغييرات موهاي‌شان حساس‌تر کرده است. اين طبيعي است که در دهه‌ي ۲۰ و ۳۰ زندگي مقداري از موها را از دست بدهيم. اما امروزه توجه خاص به سلبريتي‌ها و رسانه‌ها و معيارهاي زيبايي متغير و تمايل زيادي نسبت به پُرپشت شدن موها و جذاب‌تر شدن‌شان وجود دارد که در نسل‌هاي پيشين نبوده است. ظاهرا همه نگران کم پشت شدن موها و کچل شدن هستند و به پزشک متخصص مراجعه مي‌کنند تا ببينند چه کار مي‌توان کرد! پزشکان هم معمولا راهکارهاي غذايي و يا ساير مداخلات درماني و زيبايي را تجويز مي‌کنند.

#پرستار کودک درمنزل #هزينه پرستار سالمند در منزل nursing services cancer # مراقبت از سالمندان در منزل #نگهداري سالمند درمنزل

#استخدام مراقب سالمند #نگهدار سالمند درمنزل #اعزام پرستار بيمار درمنزل #استخدام نگهدار سالمند و کودک #همراه بيمار در بيمارستان


مشــخــصــات آگــهــی
نــام: موسسه مبین
ایمــیل:
تلفن: ۸۸۳۲۰۷۸۸-۲۲۸۸۶۸۱۴
موقعیت: تهران
آدرس: تهران - میدان هفت تیر - خیابان مفتح - خیابان سمیه - پلاک 86 - طبقه 3 - واحد13
قیمت: بهترین و نازلترین قی
به‌روز شده در:  سه شنبه 01 آبان 1397
بازديد:
نمایش:


برچسب های آگهی دهنده :

- پرستاربیمار - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار در منزل - پرستاربیمار در بیمارستان - پرستار کودک در منزل - خدمات پرستاری در منزل - خدمات منزل - پرستار دربیمارستان - مراقبت از سالمند در منزل - کمک بهیار - نگهدار بیمار دربیمارستان - نگهداری بیمار دربیمارستان مراقبت از بیمار در منزل - نگهداری از سالمند در منزل - نگهداری و مراقبت از سالمند - نگهداری و مراقبت از بیمار - نگهداری از بیمار در منزل - نگهدار سالمند - نگهدار بیمار - نگهدار کودک - همراه بیماردر بیمارستان - پرستار خصوصی در منزل - خدمات پرستاری - خدمات درمانی - مراقب بیمار - مراقبت از کهن سالان - شرکت پرستاری - موسسه پرستاری - پرستار منزل - نگهداری سالمند در منزل - نگهداری بیمار در منزل - نگهدار بیمار دربیمارستان - پرستار بیمارستان - خدمات پزشکی - پرستار درمانی - مراقبت و نگهداری سالمند - پرستاری در منزل - پرستار در منزل - پرستار افراد ناتوان - مراقبت از افراد ناتوان - پرستاری از سالمند در منزل - پرستاری از بیمار در منزل - پرستاری سالمند در منزل - بهیار - - بیمار در بیمارستان - همیار بیمار - پرستار بیمارستان - مددیار در بیمارستان - مراقبت بیماردر بیمارستان - پرستاری بیمار در منزل - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار در منزل - پرستار کودک در منزل - پرستار بچه درمنزل - پرستار نوزاد در منزل - خدمات پرستاری در منزل - خدمات منزل - نگهداری سالمند در منزل - نگهداری بیمار در منزل - نگهداری کودک در منزل - مراقبت سالمند در منزل - مراقبت بیمار در منزل - مراقبت کودک در منزل - پرستاری سالمند در منزل - پرستاری بیمار در منزل - پرستاری کودک در منزل - پرستاری بچه در منزل - نگهداری از سالمند - نگهداری از بیمار - نگهداری از کودک - نگهدار سالمند - نگهدار بیمار - نگهدار کودک - پرستار خصوصی در منزل - خدمات پرستاری - خدمات درمانی - مراقب بیمار - پرستار سالمند و کودک - نگهداری سالمند و کودک - شرکت پرستاری - موسسه پرستاری - پرستار منزل - نگهداری از سالمند در منزل - نگهداری از بیمار در منزل - نگهداری ازکودک در منزل - خدمات پزشکی - پرستار درمانی - مراقبت و نگهداری سالمند - پرستاری در منزل - پرستار در منزل - پرستار افراد ناتوان - مراقبت از افراد ناتوان - پرستاری از سالمند در منزل - پرستاری از بیمار در منزل - پرستاری از کودک در منزل - پرستاری از بچه در منزل - پرستار برای سالمند در منزل - پرستار برای بیمار - پرستار برای کودک - پرستار برای سالمند - پرستار برای نوزاد - مراقبت سالمند در منزل - مراقبت بیمار در منزل - مراقبت کودک در منزل - استخدام پرستار - استخدام پرستاری - همراه بیمار - استخدام پرستار سالمند در منزل - استخدام پرستار بیمار در منزل - استخدام پرستار کودک در منزل - استخدام پرستار برای سالمند در منزل - ماما - بی بی سیتر - پرستار بیمارستان - بیمارستان - دفتر پرستاری - همدم سالمند - بهیار - کمک بهیار - - پرستاربیمار در بیمارستان - - پرستار دربیمارستان - نگهدار بیمار دربیمارستان - پرستار بیمارستان - اعزام پزشک - به انگلیسی به شرح ذیل میباشد. \vsjhvshglkn - \vsjhv ; - n; - \vsjhvfdlhvمرکز پرستاري مبين - خدمات مراقبتي در منزل
ورود به سایت این آگهی کلیک کنید
http://mobincoo.com/

ارسـال پيغـام
تماس بـا: موسسه مبین
در مـورد: مرکز پرستاري مبين - خدمات مراقبتي در منزل
نـام شـما:
 ایمیل شـما:
مــتــن:
ارسال به مبايل
ارسال به ايميل
ارسال به صندوق پيامها
ارسال به ياهو مسنجر
 

» خواهشمند است، در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين اين سايت از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است .

آخرين آگهي هاي مرتبط
04.06آذربايجان غربيخدمات نظافتي و تنظيفي در اروميه
شرکت خدماتي جوانارائه دهنده خدمات نظافتي وتنظيفي در اروميهاعزام نيروي کار ...
04.06كرجنظافت منزل راه پله و پارکينگ 02634480955
شرکت خدمات نظافتي سارينا گستر البرز با شماره ثبت 25835 ، داراي مجوز کار از سازمان ...
04.06تهرانپرستار بيمار در منزلبهترین و نازلترین قیمت
اعزام پرستار بيمار به منزل موسسه امداد پرستاران مبين تلفن تماس : 88554289 - 88190488 ...
04.06تهرانپرستار تخصصي کودک و نوزاد (baby siter )بهترین و نازلترین قیمت
اعزام پرستار کودک و نوزاد به منزلموسسه امداد پرستاران مبين ...
04.06تهران5 مرکز پرستاري مبين - خدمات مراقبتي در منزلبهترین و نازلترین قی
مرکز خدمات مراقبتي و پرستار در منزل مبينمقابله با ريزش مو در سنين پايين - پرستار ...
04.06تهرانشرکت خدمات نظافتي هستي
شرکت خدمات نظافتي هستي با 15 سال سابقه موفق و کادر با تجربه و مودب و منظم در خدمت شما ...
04.06كرجشستشوي مبل ۹ نفره در قاليشويي با ۳۸% تخفيف!
شستشوي مبل ۹ نفره در قاليشويي شاهکار با تخفيف ۳۸%و پرداخت فقط ۸۰,۶۰۰ تومان به جاي ...
04.06تهرانشستشوي مبلمان - موکت - صندلي اداري و خوشخواب منازل و ادارات
شستشوي مبلمان - موکت - صندلي اداري و خوشخواب منازل و اداراتشستشوي فرش وموکت ...
04.06تهرانکارخانه قاليشويي اديب
کارخانه قاليشويي اديبشستشوي انواع فرش هاي اعلاء،گل ابريشم،ابريشم و ماشيني و لک ...
04.06تهرانکارخانه قاليشويي اديب
کارخانه قاليشويي اديبشستشوي انواع فرش هاي اعلاء،گل ابريشم،ابريشم و ماشيني و لک ...
04.06تهرانکارخانه قاليشويي افرا
شستشوي انواع فرش با دستگاه هاي مدرن و تمام اتوماتيکمجهز به گرمخانه گازي و رعايت ...
04.06تهرانقاليشويي اديبتماس بگیرید
کارخانه قاليشويي اديبشستشوي انواع فرش هاي اعلاء،گل ابريشم،ابريشم و ماشيني و لک ...
04.06تهرانقاليشويي اديبتماس بگیرید
کارخانه قاليشويي اديبشستشوي انواع فرش هاي اعلاء،گل ابريشم،ابريشم و ماشيني و لک ...
04.06تهرانکارخانه قاليشويي اديب-شعبه پاسداران- شميرانات:تماس بگیرید
کارخانه قاليشويي اديبشستشوي انواع فرش هاي اعلاء،گل ابريشم،ابريشم و ماشيني و لک ...
04.06تهرانکارخانه قاليشويي اديب-شعبه لواسانات:تماس بگیرید
کارخانه قاليشويي اديبشستشوي انواع فرش هاي اعلاء،گل ابريشم،ابريشم و ماشيني و لک ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   


درج آگهي در سايت سیفا رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در سایت سیفا، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.
شماره تماس با مدیریت سایت 09173637210
Powered by MyCustomers-1.3.762   |  Copyright ©2006, IranPHP Enterprises Ltd.